LOKALIZACJA: Warszawa, Kabaty / POWIERZCHNIA: 60 m2 / ROK: 2019-2020

           DLA MAMY I CÓRKI

Rozkład tego niewielkiego mieszkania został mocno zmieniony. Po przeniesieniu kuchni do salonu i otwarciu ich na hol udało się wydzielić niewielką sypialnię dla Mamy oraz powiększyć miejsce na spotkania towarzyskie, które przedtem odbywały się głównie w kuchni.

Białe, niebieskie i pastelowe elementy

Jasne kolory i lustra nadały wnętrzu efekt lekkości. Ponieważ trzeba było zmieścić się w założonym budżecie, mieszkanie wyposażono głównie w meble IKEA w niektórych miejscach uzupełnione o elementy wykonane na wymiar przez stolarza.

Jak scalić hol z salonem ?

Tu zrobiono to za pomocą ceramicznej podłogi w jodełkę.  Gres w holu, kuchni i salonie sprawdzi się, jeśli lubimy przyjmować gości. Nieszablonowe rozplanowanie gresu nadaje wnętrzu indywidualny charakter. Wchodzących do holu wita kolorowy obraz. To element ruchomy, więc można go dobierać zależnie od nastroju :).  W przedpokoju jest też siedzisko i lustro co ułatwia zdejmowanie butów.

Pokój dla nastoletniej tancerki

W sypialni Córki - nastolatki, obok biurka z miejscem do nauki, znalazła się ściana z lustrem i drążkiem do baletu.

Wrzosowa ściana

Kolorowa ściana oraz dwie dekoracyjne lampy przesadzają o charakterze sypialni. Pojemna biała szafa z IKEA zajmuje całą ścianę  - to prywatna szafa Mamy. Zgodnie z życzeniem inwestorek w całym mieszkaniu zadbano o dużo miejsca do przechowywania.

ARCHITEKT WNĘTRZ WARSZAWA SCENERIA@GMAIL.COM       +48 693 684 193

pobrane (1).png
wix_3.jpg