LOKALIZACJA: Warszawa, Stare Bielany / POWIERZCHNIA: 42,98 m2 / ROK: 2018 

Na wynajem

To dwupokojowe mieszkanie jest przeznaczone na wynajem. Projekt miał być świeży,  jasny i nowoczesny. Inwestor dokładnie określił budżet przeznaczony na urządzenie wnętrza.

Neutralna aranżacja

Mieszkanie celowo zaprojektowano w neutralnej stylistyce. Wynajmujący mogą je łatwo spersonalizować za pomocą osobistych akcentów, a jednocześnie odnajdą w nim spokój i wytchnienie po ciężkim dniu pracy.

 W biało-drewnianej kuchni najbardziej rzucającym się w oczy elementem są granatowe płytki marki Tubądzin. W jadalni stanął wygodny, okrągły stół oświetlony czarną, designerską lampą. Oprawy pozostałych lamp są proste, wręcz minimalistyczne również utrzymane w czerni oraz bieli.

Salon z aneksem kuchennym
Proste, białe meble

Wyposażenie w proste, funkcjonalne meble bez natłoku elementów dekoracyjnych sprawia, że mieszkanie jest łatwo utrzymać w sterylnej czystości.  Duże lustro w przedpokoju powiększa przestrzeń. Szafa gospodarcza oddziela salon z aneksem kuchennym od strefy prywatnej.

Szara podłoga i biały gzyms

Szaro-białe panele podłogowe w salonie i podobnej barwy gres w holu uzupełniono kilkoma elementami o żywszej kolorystyce. Kobaltowa ściana w sypialni nadaje wnętrzu skandynawskiego charakteru. Elementem porządkującym wnętrze jest gzyms, odcinający się bielą od tła szarych ścian.  Gzyms w strefie okien  staje się blendą, za którą ukrywają się prowadnice zasłon.

Sypialnia z biurkiem

W sypialni znalazło się miejsce na duże, wygodne dwuosobowe łóżko, pojemną szafę oraz wkomponowane w korpus szafy, funkcjonalne biurko. Ciężkie, miękkie zasłony, gwarantują prywatność i umożliwiają niczym niezakłócony sen.

Mała łazienka

Jest utrzymana w stylu całego mieszkania. Wyposażono ją w kabinę prysznicową i praktyczną umywalkę nablatową.  Białe kafelki na ścianach, sterylny blat i szara podłoga spodobają się dużej liczbie klientów poszukujących w Warszawie niedużego, nowoczesnego mieszkania na wynajem.

ARCHITEKT WNĘTRZ WARSZAWA SCENERIA@GMAIL.COM       +48 693 684 193

pobrane (1).png
wix_3.jpg