Kartell by Laufen / Narvil

Jesień witamy w towarzystwie nowej kolekcji wyposażenia łazienkowego, stworzonej przy współpracy włoskiej marki Kartell i szwajcarskiej marki Laufen. Efekty współpracy dwóch znaczących producentów mieliśmy okazję podziwiać w Hotelu Narvil, w uroczym sąsiedztwie rzeki Narew.

Atmosferę podkręcało designerskie wykończenie gmachu hotelu a także dopracowane do najmniejszego detalu wnętrza pokoi gościnnych. Na zdjeciu umywalki z Corianu marki Roca, zrobione wg. indywidualnego projektu.

Firma Laufen wpisała się na stałe w karty historii wprowadzając jako pierwsza marka z branży sanitarnej miskę podwieszaną. Do tej pory jest to najchętniej wybierany rodzaj miski w Europie wschodniej. Kolejną innowacją stosowaną przez firmę Laufen jest technologia ukrytego przelewu w umywalkach. Ceramika SaphirKeramik użyta w produktach z linii Kartella pozwoliła na zredukowanie ich wagi a także znaczne wizualne odciążenie - ściany umywalek są nieprawdopodobnie cienkie. Lekkości dodaje wszechobecne w kolekcji kolorowe, transparentne pleksi. Szczególną uwagę przyciąga sprytny kształt baterii z podręczną półką. Warto też przyjrzeć się umywalkom z podłużnym odpływem. Podsumowując jest to niewątpliwie świetnie wykonany, odważny i designerski produkt pasujący do każdego kto kocha zabawe formą.

#photo

Inne wpisy
Bądź na bieżąco !

ARCHITEKT WNĘTRZ WARSZAWA SCENERIA@GMAIL.COM       +48 693 684 193

pobrane (1).png
wix_3.jpg